اختصاص بن خرید ویژه به نویسندگان و دانشگاهیان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل خبر داد

1
3001

عبدالله بحرالعلومی در نشست خبری اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران یک تا ششم بهمن ماه برگزار می‌شود که خریداران کتاب از تخفیف ۲۰ درصدی این نمایشگاه بهره‌مند خواهند شد.

وی افزود: قرار بود این نمایشگاه در اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار شود که به لحاظ شرایط کرونایی به تعویق افتاد و در نهایت با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا تصمیم به برگزاری مجازی آن گرفته شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به شرکت یک هزار و ۵۰۰ ناشر در نمایشگاه کتاب تهران عنوان کرد: سال قبل به لحاظ محدودیت مکانی فقط ۸۰۰ ناشر توانسته بودند در نمایشگاه کتاب تهران شرکت کنند اما امثال با استفاده از ظرفیت مجازی تعداد ناشران تقریبا دو برابر شده است.

خرید اینترنتی کتاب
خرید اینترنتی کتاب

تخفیف ۲۰ درصدی خریداران از نمایشگاه مجازی کتاب تهران

بحرالعلومی تصریح کرد: دانشجویان، اساتید و نویسندگان علاوه بر تخفیف ۲۰ درصدی می‌توانند از بن خرید ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزارتومانی نیز بهره‌مند شوند.

وی گفت: از مجموع ۲۰ ناشر فعال در استان اردبیل ۳ ناشر دانشگاه محقق اردبیلی، خط هشت و نایاب توانسته‌اند در این نمایشگاه شرکت کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: کتاب‌های خریداری شده با استفاده از ظرفیت پست ۳ تا ۶ روز به دست خریداران می‌رسد که هزینه‌های پستی نیز تا سقف ۵۰ هزار تومان رایگان خواهد بود.

به گزارش فارس، بحرالعلومی یادآور شد: مردم می‌توانند سوالات ضروری مرتبط با نمایشگاه کتاب تهران را از شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۹۸۹۸ جویا شوند.

دانشجویان برای دریافت بن تخفیف کتاب می توانند به سایت بن تخفیف مراجعه نمایند.

یک دیدگاه

  1. کلا به دانشجو 40 درصد تخفیف می دن. اونم تا سقف 80 تومن. به افراد عادی هم 20 درصد. ظاهرا سقف هم نداره. همین رو هم به دانشجو نمی دادید، دانشجو ها سنگین تر بودند

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید